PEDIATRA W KIDSCLINIC

15.09.2022 14:13
PEDIATRA W KIDSCLINIC

PEDIATRA W KIDSCLINIC

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, podjeliśmy współpracę z kolejnym wyśmienitym specjalistą i z wielką przyjemności chcemy Państwu przedstawić naszego nowego Pediatrę Panią Marte Borowiec.

lek. spec. Marta Borowiec

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. W 2021 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii. Swoje doświadczenie zawodowe
zdobywałam w trakcie wieloletniej praktyki zarówno w lecznictwie szpitalnym (w latach 2014 – 2021 pełniłam funkcję rezydenta, a następnie asystenta w Oddziale Dziecięcym w Ostrowie Wielkopolskim, tam również do tej pory dyżuruję) oraz lecznictwie otwartym (podstawowa opieka zdrowotna, doraźna pomoc medyczna). Regularnie uczestniczę w konferencjach medycznych o tematyce pediatrycznej. Jestem członkinią Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Medycyna jest moją pasją a praca z dziećmy przyjemnością. Zawsze pełna empatii i zrozumiałości dla rodzica i mojego małego pacjenta, staram się pomóc i podejsć do każdej osoby nie tylko jak do przypadku medycznego ale również uwzględniając indywidualne potrzeby każdego dziecka.

Poradnia Pediatryczna KidsClinic:


- diagnozowanie chorób u dzieci i młodzieży,
- zlecanie i interpretowanie badań okresowych,
- rozpoznawanie zaburzeń rozwojowych,
- udzielanie porad rodzicom dotyczących właściwej opieki nad dziećmi i niemowlętami oraz profilaktyki chorób,
- CRP test, w gabinecie lekarskim,
- testy na paciorkowce, Strep A-Test.

PEDIATRA PRZYJMUJE W KAŻDY PONIEDZIAŁKI 15-18 ORAZ W SOBOTĘ W GODZINACH OD 10:00 DO 14:00

REJESTRACJA CZYNNA CODZIENNIE W GODZINACH 7-20

Zapraszamy do rejestracji https://www.kidsclinic.pl/rejestracja

 


Koszt wizyty: 150 zł
Badanie CRP : 40zł