Przychodnia KidsClinic otwarta dla Pacjentów

20.05.2020 15:38
Przychodnia KidsClinic otwarta dla Pacjentów

KidsClinic już otwarte dla pacjentów!

Na chwilę obecną w przychodni Kidsclinic możecie Państwo skorzystać z usług lekarzy:
- Dermatolog dla dzieci i dorosłych
- Neurolog dziecięcy
- Endokrynolog dziecięcy
- Psychiatra dla dzieci i dorosłych
- Chirurg dziecięcy
- Kardiolog dziecięcy
- Badania USG


Oraz z usług naszych specjalistów:
- Fizjoterapia dziecięca
- Terapeuta manualny
- Neurologopeda i Logopeda

Mamy nadzieję że już wkrótce reszta naszych lekarzy i specjalistów również będzie mogła wznowić wizyty w przychodni.Proszę pamiętać o zachowaniu szczególnych zasad bezpieczeństwa w związku z utrzymującym się stanem epidemii w naszym kraju.


1 Dzień przed wizytą oraz w dniu wizyty zmierz sobie oraz dziecku temperaturę. W przychodni zmierzymy ją ponownie jeżeli wartość będzie powyżej 37,3 stopni, niestety będziemy musieli przełożyć wizytę.
2 Poinformuj nas jeżeli miałeś(aś) bezpośredni kontakt z osobą zarażoną Covid 19.
3 Na wizytę przyjdź w maseczce oraz w rękawiczkach jednorazowych.
4 Przy wejściu do przychodni jest płyn do dezynfekcji rąk, prosimy użyj go, nawet jeśli jesteś w rękawiczkach jednorazowych.
5 W przychodni może przebywać tylko jedna osoba u danego specjalisty, prosimy poczekaj na zewnątrz, jak przyjdzie twoja kolej, wyjdziemy po ciebie lub zadzwonimy i zaprosimy do środka przychodni.
6 Przed przychodnią zachowaj odstęp 2 metrów od innych osób, mamy własny parking na terenie przychodni a na nim sporo miejsca

Proszę Pamiętać że powyższe zasady stosujemy dla Państwa bezpieczeństwa, przestrzeganie ich pozwoli na dalsze funkcjonowanie przychodni. Rejestracja czynna Pon-Pt 12:30-20:00 Zapraszamy :).