Alergolog

lek. spec. Violetta Balicka
lek. med. Patryk Guglas

Koszt wizyty:

konsultacja alergologiczna - 200zł

konsultacja alergologiczna + test płatkowy (True Test 36 alergenów zakładany dwa dni przed wizytą) - 600zł

konsultacja alergologiczna + test skórny - 200zł + 10zł/1 alergen

testy alergiczne z krwi (pobierane z palca pacjenta) według cennika laboratorium: CENNIK

 

Testy płatkowe Testy skórne

Czytaj więcej

Kids Clinic alergolog - Kalisz

W Kids Clinic jedną z dziedzin, w których się specjalizujemy, jest alergologia. Kalisz to miejsce, na którego terenie przyjmujemy. Ponieważ doskonale znamy się na zakresie swojej dziedziny, na wpisane w wyszukiwarkę hasło „dobry alergolog Kalisz” wyskakuje między innymi właśnie Kids Clinic, które jest miejscem leczenia dla całych rodzin – zarówno dzieci, jak i dorosłych. W naszej klinice pracują wyłącznie doświadczeni lekarze, którzy pomagają rocznie setkom Pacjentów.

Alergolog Kalisz - prywatnie

Alergolog, Kalisz, prywatnie – jeśli interesują Cię te trzy rzeczy, to jesteś w doskonałym miejscu. Główną zaletą wyboru prywatnej opieki medycznej są krótkie terminy oczekiwania oraz duża dostępność specjalistów. Większa dostępność skutkuje łatwiejszym i szybszym przejściem przez proces leczniczy. Zanim przystąpi się do leczenia, Pacjenta musi zobaczyć alergolog. Kalisz to dobre miasto na jego znalezienie, a dzięki możliwości rejestracji telefonicznej, nie będziesz długo męczyć się z alergią. Wystarczy skontaktować się z lekarzem specjalistą!

Gdzie znajduje się dobry alergolog? Kalisz

Rozpoznawaniem alergii na pyłki, sierść, kurz czy roztocza zajmuje się alergolog. Kalisz to lokalizacja, w której znajdziesz świetnych specjalistów w klinice Kids Clinic. Specjalista przeprowadzi szczegółowy wywiad z Pacjentem, zapyta o codzienne nawyki oraz zleci wykonanie potrzebnych badań. W późniejszym czasie postara się zaproponować adekwatne leczenie. W naszej klinice znajdziesz między innymi:

  • otwartych na Pacjentów lekarzy, którzy swoją pracę traktują jak pasję,
  • doskonałe zaplecze technologiczne, różne rodzaje testów alergicznych i duży zakres leczonych chorób,
  • szeroki wybór badań diagnostycznych, które mogą zostać wykonane na miejscu,
  • praktycznie każdy rodzaj odczulania – jadem owadów, pyłkami roślin czy substancjami produkowanymi przez roztocza.

Czym zajmuje się alergologia? Kalisz Kids Clinic

Lekarze ze specjalizacją w dziedzinie alergologii proponują adekwatne postępowanie w przypadku alergii, która może objawiać się kaszlem, katarem, nudnościami, swędzeniem w gardle, łzawieniem oczu czy miejscowym podrażnieniem skóry. Wyróżniamy alergeny skórne, wziewne i pokarmowe. Często reakcję alergiczną powodują także przyjmowane przez Pacjenta leki. Alergolog zajmuje się nie tylko leczeniem alergii, astmy i chorób alergicznych, ale również powikłań po nich takich jak zapalenie spojówek czy zatok.

Poradnia alergologiczna Kalisz Kids Clinic

W naszej klinice wykonasz między innymi testy skórne, wydechowe czy płatkowe. Pobieramy również krew do badań i dbamy o jak najwyższy poziom komfortu u każdego Pacjenta. Przeprowadzamy szeroko zakrojoną diagnostykę, a w dalszej kolejności dobieramy odpowiednią farmakologię lub decydujemy się na wykonanie odczulania. Szybkie terminy, wykwalifikowana kadra, dobre ceny i wyrozumiałość to cechy, dla których warto się u nas pojawić. Potrzebna Ci poradnia alergologiczna? Kalisz to miejsce, w którym mieszkasz? Zapraszamy!

Przejdź do rejestracji
Alergolog dziecięcy
Kids Clinic