USG Kalisz - dla dorosłych

lek. spec. radiologii Katarzyna Grzelak
lek. spec. ortopedii Adam Kowalczyk

Koszty badań:
- USG jamy brzusznej: 150 zł
- USG - dopler: 200 zł

   Doppler tętnic szyjnych
   Doppler żył i tętnic kończyn dolnych
   Doppler tętnic kręgowych
- USG jąder - 150zł
- USG stawów, z konsultacją specjalisty ortopedii – 300 zł
- USG piersi (badania dla kobiet)- 150zł 
- USG tarczycy - 150zł

- USG węzłów chłonnych- 150zł

- USG szyi (tarczyca, węzły chłonne, ślinianki) 200zł

Czytaj więcej

Badania USG dla dorosłych – Kalisz i okolice

Nasza nowoczesna placówka zaprasza dorosłych do wykonania badania ultrasonograficznego, które jest całkowicie bezinwazyjne, bezbolesne i bezpieczne. Posiadamy najnowszy aparat do badań USG, który swoją precyzją zapewnia najwyższą jakość obrazowania.  Wysoko wykwalifikowana kadra specjalizuje się w badaniach USG Doppler - głównie żył oraz tętnic.  Kalisz to miasto, w którym oferujemy niezwykle szeroki zakres badań ultrasonograficznych.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na wszelkie pytania. Oferujemy krótkie terminy oczekiwania oraz dużą elastyczność i wsparcie przy wyborze odpowiedniego badania. Jeśli interesuje Państwa najwyższa jakość oraz profesjonalna obsługa warto zdecydować się na USG Kalisz prywatnie. Pracujemy na aparatach klasy premium wyprodukowanych przez uznanych i cenionych producentów na całym świecie.

Nasi specjaliści radiologii stale pogłębiają swoją wiedzę oraz kwalifikacje w dziedzinie diagnostyki obrazowej. Cechuje ich również pełne życzliwości i wspierające podejście do każdego pacjenta bez względu na wiek. Każde badanie USG poprzedza wyczerpująca rozmowa ze specjalistą, który szczegółowo objaśni przebieg badania oraz jego wynik. Wszystkich, którzy wybrali USG Kalisz w Kids Clinic, obejmujemy kompleksową opieką. Gabinety zabiegowe, poczekalnie są w pełni wyposażone i nowocześnie zaaranżowane, a oprócz tego panuje w nich ciepły, zapraszający klimat. Zapraszamy do naszej placówki. Badania USG Kalisz to dobra inwestycja w najcenniejszy skarb – zdrowie.

Przejdź do rejestracji
Badania USG
Kids Clinic