Fizjoterapeuta Kalisz

mgr Michał Kolasiński

Usługi:
Diagnostyka i leczenie zaburzeń w obrębie układu mięśniowo - powięziowego i kostno - stawowego.
- bóle mięśniowe
- dyskopatia
- bóle odcinka lędźwiowego kręgosłupa - lumbago
- bóle odcinka szyjnego kręgosłupa
- bóle promieniujące do kończyn górnych bądź dolnych (np. mrowienie, drętwienie, rwa kulszowa, rwa ramienna)
- bóle głowy, zawroty głowy, bóle promieniujące do klatki piersiowej (neuralgia międzyżebrowa)
- zmiany zwyrodnieniowe i przeciążeniowe kręgosłupa

Koszty wizyty: 100zł

Czytaj więcej

Aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie organizmu, warto skorzystać z pomocy fizjoterapeuty. W naszym ośrodku zapewniamy kompleksowe usługi. Zajmujemy się diagnostyką, a także prowadzimy zabiegi dostosowane do potrzeb pacjentów. Podopieczni poradni fizjoterapeutycznej w mieście Kalisz trafiają do nas z rozmaitych powodów. Zgłaszają się m.in. osoby cierpiące na dyskopatię, bóle mięśniowe w odcinku szyjnym oraz lędźwiowym. Wspieramy też pacjentów mających problemy z kręgosłupem czy odczuwających mrowienie lub drętwienie kończyn.

Chcą Państwo odzyskać sprawność? Pomoże Wam fizjoterapeuta z Kalisza

W celu doboru odpowiedniej metody leczenia fizjoterapeuta musi znaleźć przyczynę dolegliwości. Do tych najczęstszych zaliczają się naderwanie mięśni, podrażnienia nerwów, stany zapalne i zmiany zwyrodnieniowe. Bywa jednak, że objawy są następstwem poważnych chorób, np. nowotworów. W takich przypadkach skuteczną metodą łagodzenia tych przypadłości jest fizjoterapia. Kalisz to miejsce, w którym znajduje się nasz gabinet. Żeby zapewnić naszym pacjentom komfortowe warunki, dbamy o przyjazną atmosferę w gabinecie, a także wyposażamy pomieszczenia w specjalistyczne urządzania diagnostyczne. Regularnie prowadzona fizjoterapia w Kaliszu stanowi wsparcie w utrzymywaniu oraz rozwijaniu zdolności ruchowych. Przeprowadzane w naszej klinice zabiegi nie są typowymi ćwiczeniami ruchowymi. W celu poprawy sprawności chorego stosujemy terapię manualną polegającą na 45-minutowym masażu. Podczas terapii pacjent leży bez ruchu, a fizjoterapeuta wykonuje określone ruchy mające wspomagać pracę stawów i kręgosłupa.

Jeśli chcą Państwo zmniejszyć dolegliwości układów kostno-stawowych czy mięśniowo-powięziowych, pomoże Wam w tym nasz fizjoterapeuta. Kalisz to rejon, w którym zlokalizowana jest nasza poradnia. Zachęcamy do zapisów.

Przejdź do rejestracji
Fizjoterapeuta dziecięcy
Kids Clinic