Ortopeda

lek. med. Adam Kowalczyk

Usługi:
- diagnozowanie chorób i urazów związanych z narządem ruchu, w tym:
    • złamań
    • skręceń
    • zwichnięć
- zlecanie i interpretowanie badań,
- profilaktyka,
- porady w zakresie rehabilitacji.


Koszt wizyty: 150 zł

Czytaj więcej

Profesjonalny ortopeda Kalisz i okolice

Jednym z kluczowych obszarów działalności naszej przychodni jest ortopedia. W ramach tej dziedziny medycyny zapewniamy naszym pacjentom kompleksowe wsparcie w zakresie wszelkich schorzeń kręgosłupa, nerwów, bioder, kolan, stóp, barków oraz łokci. Nasza poradnia ortopedyczna zlokalizowana jest w Kaliszu, przy ul. Asnyka 25. Na miejscu świadczymy usługi doradcze w obrębie profilaktyki i rehabilitacji oraz diagnostyczne, obejmujące m.in. USG kolan; oprócz tego zajmujemy się interpretacją wyników badań.

Do naszych atutów zaliczyć należy przede wszystkim wysokie kwalifikacje lekarzy oraz przyjazne i uczciwe podejście do pacjenta. Jako jedna z najbardziej doświadczonych w Kaliszu poradni ortopedycznych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresujące bywają wizyty u lekarzy specjalistów, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, aby każdy pacjent podczas nich czuł się komfortowo. Naszym podopiecznym zapewniamy kameralną atmosferę, duże zrozumienie dla ich sytuacji oraz szczegółowe omówienie dotyczących ich problemów.

Ortopeda Kalisz prywatnie – wygodne umawianie wizyt

Chcąc skorzystać z naszej oferty ortopedycznej w Kaliszu, mogą Państwo umówić się na wizytę telefonicznie lub osobiście, podczas bezpośredniej wizyty w naszej placówce. Dla komfortu naszych pacjentów udostępniamy również możliwość wygodnej rejestracji online, dokonywanej za pośrednictwem specjalnego formularza. Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas na terenie Kalisza usług ortopedycznych.

Przejdź do rejestracji
Kids Clinic