Ortopeda Kalisz

lek. med. Adam Kowalczyk

Usługi:
- diagnozowanie chorób i urazów związanych z narządem ruchu, w tym:
    • złamań
    • skręceń
    • zwichnięć
- zlecanie i interpretowanie badań,
- profilaktyka,
- porady w zakresie rehabilitacji.


Koszt wizyty:
- konsultacja ortopedyczna: 200zł
- konsultacja ortopedyczna + usg stawu kolanowego: 240zł

Czytaj więcej

Profesjonalny ortopeda Kalisz i okolice

Jednym z kluczowych obszarów działalności naszej przychodni jest ortopedia. W ramach tej dziedziny medycyny zapewniamy naszym pacjentom kompleksowe wsparcie w zakresie wszelkich schorzeń kręgosłupa, nerwów, bioder, kolan, stóp, barków oraz łokci. Nasza poradnia ortopedyczna zlokalizowana jest przy ul. Asnyka 25. Na miejscu świadczymy usługi doradcze w obrębie profilaktyki i rehabilitacji oraz diagnostyczne, obejmujące m.in. USG kolan. Oprócz tego zajmujemy się interpretacją wyników badań, którą zawsze wykonuje doświadczony ortopeda Kalisz to jedno z miast, gdzie mogą Państwo skorzystać z takiej usługi.

Do naszych atutów zaliczyć należy przede wszystkim wysokie kwalifikacje lekarzy oraz przyjazne i uczciwe podejście do pacjenta. Jako jedna z najbardziej doświadczonych w Kaliszu poradni ortopedycznych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresujące bywają wizyty u lekarzy specjalistów, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, aby każdy pacjent podczas nich czuł się komfortowo. Naszym podopiecznym zapewniamy kameralną atmosferę, duże zrozumienie dla ich sytuacji oraz szczegółowe omówienie dotyczących ich problemów. Jeśli interesuje Państwa profesjonalne podejście do pacjenta, warto wybrać się do specjalisty, jakim jest ortopeda z Kalisza – prywatnie w naszej klinice.

Ortopeda Kalisz prywatnie – wygodne umawianie wizyt

Chcąc skorzystać z usług specjalisty, jakim jest ortopeda Kalisz i jego mieszkańcy mogą umówić się na wizytę w naszej poradni. Mogą zrobić to Państwo telefonicznie lub osobiście, podczas pobytu w naszej placówce. Dla komfortu naszych pacjentów udostępniamy również opcję wygodnej rejestracji online, dokonywanej za pośrednictwem specjalnego formularza. Warto zaznaczyć, że oferujemy także możliwość umawiania się u specjalisty, jakim jest ortopeda z Kalisza – prywatnie, czyli wykonując świadczenia odpłatnie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas na terenie Kalisza usług ortopedycznych.

Przejdź do rejestracji
Ortopeda dziecięcy
Kids Clinic