Psychiatra Kalisz

lek. med. specjalista psychiatrii Valentyna Mishenyova
lek. med. w trakcie specjalizacji Justyna Porczyńska

Usługi:
Diagnostyka, leczenie zaburzeń psychicznych takich jak
- lęk,
- zaburzenia nastroju, depresje
- psychozy,
- nerwica,
- zaburzenia procesów poznawczych,
- zaburzenia związane z przebytym stresem, zaburzenia psychosomatyczne,
- zaburzenia związane z używaniem substancji psychoaktywnych, zespoły behawioralne ( uzależnienia).

Koszty wizyty: 200-250zł
 

Czytaj więcej

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy lekarza takiego jak psychiatra Kalisz to miasto, w którym swoje gabinety ma wielu wykwalifikowanych specjalistów. Jednym z nich jest nasza nowoczesna placówka medyczna, gdzie pracuje terapeuta z dużym stażem zawodowym (ze szczególnym uwzględnieniem leczenia uzależnień). Zatrudniony psychiatra posiada szeroką wiedzę umożliwiającą dobranie najlepszej metody terapeutycznej.

Poradnia Zdrowia Psychicznego Kalisz

Zapewniamy opiekę osobom wymagającym wsparcia profesjonalisty. Należący do kadry Centrum Zdrowia Kids Clinic psychiatra przyjmuje cierpiących z powodu zaburzeń nastroju, lęków czy nerwic. Zajmuje się świadczeniem usług w zakresie leczenia psychozy, a także przeprowadza konsultacje oraz terapię zaburzeń procesów poznawczych. Oprócz tego przywraca zdrowie i równowagę psychiczną ludziom zmagającym się z alkoholizmem, zaburzeniami snu lub koncentracji.

Istotnym elementem pracy naszego psychiatry jest poradnictwo i leczenie zaburzeń związanych z przebytym stresem oraz zaburzeń psychosomatycznych. Do jego gabinetu zgłaszają się także pacjenci dotknięci problemem uzależnień (zespoły behawioralne) lub z zaburzeniami powstałymi w wyniku używania substancji psychoaktywnych. Po sporządzeniu wywiadu doktor ustala optymalną kurację i metodę leczenia.

Doświadczony psychiatra Kalisz

W przypadku, gdy zaobserwują Państwo u siebie objawy utrudniające życie i codzienne funkcjonowanie, gorąco zachęcamy do umówienia wizyty w Poradni Zdrowia Psychicznego Kalisz oferuje specjalistyczną pomoc dorosłym, młodzieży oraz dzieciom.

Przejdź do rejestracji
Psychiatra dziecięcy
Kids Clinic