Psycholog Kalisz

mgr Anna Kieliszewska
mgr Justyna Maik Dembnicka

- diagnoza psychologiczna oraz ocena funkcji poznawczych (również w celach orzeczniczych)
- psychoterapia osób dorosłych:
• stany depresyjne i lękowe
• trudności emocjonalne
• trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi
• kryzysy życiowe (rodzinne małżeńskie, żałoba, strata itp.)
• urazowe doświadczenia z przeszłości
• niskie poczucie własnej wartości
• zaburzenia procesów poznawczych

- porady psychologiczne
- rozwój osobisty

Koszty wizyty
terapia indywidualna – 130zł
terapia rodzinna - 170zł
zaświadczenia o uczęszczaniu na terapie psychologiczną - 120zł
opinia psychologa - 400zł

Czytaj więcej

Poradnia psychologiczna Kalisz

W Kids Clinic oferujemy szeroki zakres usług z obszaru zdrowia psychicznego. Wyróżnia nas holistyczne podejście do pacjenta, ponieważ troszczymy się zarówno o jego zdrowie, jak i rozwój osobisty. Inspirowani wyzwaniami współczesnego świata z sukcesem wspieramy leczenie stanów depresyjnych, lękowych, uczymy budowania relacji, radzenia sobie w trudnych sytuacjach, czerpania radości z życia oraz odkrywania swojego potencjału.

Harmonogram i plan terapii zawsze tworzymy, uwzględniając indywidualne potrzeby, preferencje oraz możliwości pacjenta. Zapewniamy całkowitą dyskrecję i anonimowość. Najcenniejsze dla nas jest zaufanie, a także komfort pracy sprzyjający otwieraniu się, szukaniu rozwiązań czy  budowaniu poczucia własnej wartości. Jeżeli szukają Państwo specjalisty, jakim jest psychoterapeuta Kalisz to miejsce, gdzie świadczymy naszego usługi z tej dziedziny.

Lekarz współpracujący z naszą kliniką to zawsze osoba kompetentna, pomocna i empatyczna, która służy profesjonalną pomocą psychoterapeutyczną niezależnie od natury problemu. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby nasze dyskretnie oraz przytulnie zaaranżowane gabinety tworzyły dla Państwa bezpieczną i komfortową strefę kontaktu z własnym wnętrzem, ze swoimi potrzebami, zranieniami bądź trudnościami.

Wiemy, że osobą, która daje siłę,  przestrzeń oraz motywację do zmiany swojego życia, nawyków, schematów może być zaufany psycholog. Kalisz ma już takich ekspertów na ul. Asnyka 25 w Centrum Zdrowia Kids Clinic. Zachęcamy do odwiedzin naszej placówki. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania oraz zaproponujemy dogodny termin konsultacji. Jeśli tym, czego aktualnie Państwo potrzebują jest dobry psycholog Kalisz to miasto, gdzie znajdzie się on w Kids Clinic. Serdecznie zapraszamy.

Przejdź do rejestracji
Psycholog dziecięcy
Kids Clinic