Alergolog dziecięcy

Violetta Balicka

Koszt wizyty-200zł

konsultacja alergologiczna - 200zł

konsultacja alergologiczna + test płatkowy (True Test 36 alergenów zakładany dwa dni przed wizytą) - 600zł

konsultacja alergologiczna + test skórny - 200zł + 10zł/1 alergen

testy alergiczne z krwi (pobierane z palca pacjenta) według cennika laboratorium: CENNIK

Testy płatkowe Testy skórne

Czytaj więcej

Alergolog dziecięcy – Kalisz Kids Clinic

Twoje dziecko boryka się z katarem alergicznym, kichaniem, swędzeniem w gardle i szczypaniem oczu? Prawdopodobnie potrzebny będzie alergolog dziecięcy. Kalisz to idealne miejsce, by go znaleźć, ponieważ znajduje się tam klinika Kids Clinic. Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści z doskonałym podejściem do dzieci. Lekarze przeprowadzają wizyty wprowadzające, a personel podczas wykonywania badań dokładnie tłumaczy dziecku, jakie czynności wykona, by zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa. W miarę możliwości dobiera się badania, które będą jak najbardziej komfortowe w wykonaniu dla malucha.

Czym zajmuje się alergolog dziecięcy?

Lekarz-alergolog dla dzieci zajmuje się leczeniem dolegliwości i schorzeń wywoływanych przez alergeny skórne, pokarmowe i wziewne osób do 18 roku życia. Przeprowadza wywiad z Pacjentem oraz jego rodzicami, proponuje wykonanie małoinwazyjnych badań, a po uzyskaniu ich wyników konstruuje plan leczenia. W Kids Clinic przyjmuje nie tylko alergolog dziecięcy. Kalisz i nasza klinika oferują pomoc dla osób w każdym wieku, zatem jeśli problem występuje u kilku osób w rodzinie, zachęcamy do wizyty wszystkich. Chociaż skłonność do alergii można dziedziczyć, niejednokrotnie problem okazuje się prozaiczny i udaje się go wyeliminować z otoczenia po pierwszej konsultacji z lekarzem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kliniki oraz do umawiania wizyt telefonicznie lub mailowo. W razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji również zachęcamy do kontaktu!

Przejdź do rejestracji
Alergolog
Kids Clinic