Terapia Blizn

mgr Fizjoterapii Agata Tarczyńska
mgr Fizjoterapii Agata Komorska

Koszt usługi
 

180zł (60min)

 

Centrum Zdrowia Dziecka Kids Clinic oferuje małym pacjentom specjalistyczną pomoc medyczną. Zakres świadczonych usług obejmuje m.in. leczenie blizn u dzieci. Zajmujemy się zarówno świeżo powstałymi, jak i zagojonymi bliznami. Można się do nas zwrócić w przypadku problemów z prawidłowym zrostem tkanki oraz chęcią usunięcia nieestetycznej zmiany.

Czytaj więcej

Nowoczesne usuwanie blizn u dzieci Kalisz

Przyjmujemy osoby w każdym wieku, ale szczególną opieką otaczamy najmłodszych. Wiemy, że dzieci uwielbiają się bawić, a ich zabawy nieraz kończą się mniej bądź bardziej poważnymi urazami. Dysponujemy wiedzą oraz wyposażeniem, które pozwala w krótkim czasie niwelować ból oraz ograniczenia ruchomości kończyn lub innych części ciała.

Zapewniamy pacjentom pełne wsparcie w sytuacji, gdy blizna to jedynie defekt estetyczny. Prócz tego prowadzimy terapię blizn po operacjach chirurgicznych, oparzeniach czy naświetlaniach. Normalizujemy napięcie w obrębie blizny, poprawiamy w niej czucie, a także zmniejszamy lub redukujemy uczucie ciągnięcia.

Bezbolesna terapia blizny u dziecka Kalisz

Rodzice mogą zapisać swoje dziecko na konsultację oraz leczenie w placówce, w której pracują wykwalifikowani specjaliści. W codziennej pracy wykorzystują innowacyjną metodę ScarWork. Przynosi szybkie, a przede wszystkim trwałe efekty. Ścieżka terapii każdorazowo jest ustalana indywidualnie, z uwzględnieniem rodzaju oraz rozległości blizny.

Przeprowadzamy w pełni bezbolesne leczenie blizn u dzieci Kalisz to miasto, w którym znajduje się nasze centrum.

Przejdź do rejestracji
Kids Clinic